З візитом в Михлянську ЗОШ28 січня заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Олександр Лех, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кирилюк, Лютарський сільський голова Петро Гончарук з робочою поїздкою побували у Михлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.28 січня заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Олександр Лех, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кирилюк, Лютарський сільський голова Петро Гончарук з робочою поїздкою побували у Михлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
Під час перебування в закладі вони відвідали відкритий урок екологічних знань, на якому ознайомились із досвідом роботи колективу з питань природоохоронної діяльності.
Розпочала урок заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталія Вербицька. Члени шкільного лісництва «Паросток», яке діє на базі закладу, ознайомили гостей із діяльністю гуртка «Юні лісівники», який був створений у 2006 році за ініціативи керівника ДП «Ізяславське лісове господарство» Петра Курельчука та педагогічного і учнівського колективів. Діти доповіли, що завдяки спільній наполегливій праці створено кабінет шкільного лісництва, у якому представлені: колекція насіння лісових культур, колекція порід дерев та кущів, вироби з природного матеріалу. Особливе зацікавлення гостей викликали матеріали розробленої членами шкільного лісництва «екологічної стежки», частина якої полягає по території створеного у 2013 році Указом Президента України національного природного парку «Мале Полісся». На території школи, за ініціативи учнівського та педагогічного колективів навчального закладу та працівників лісництва, було закладено шкільний дендропарк, який має належний естетичний вигляд та слугує окрасою для навчального закладу. Члени шкільного лісництва, учні закладу не лише займаються природоохоронною роботою, а й проводять науково-дослідницьку діяльність. Зокрема, вирощують посадковий матеріал для розширення шкільного дендропарку. З метою поліпшення охорони навколишнього середовища, розвитку природоохоронної діяльності школярів, отримання ними додаткових знань з природничих наук проводиться профорієнтаційна робота, а також учні беруть участь в лекціях та конкурсах.
Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Лех, спілкуючись з учнями, наголосив, що учням Михлянської школи та членам шкільного лісництва повезло вести роботу на території національного природного парку «Мале Полісся» який охоплює частину території Ізяславського та Славутського районів. Їм тут випала нагода ознайомитись з унікальними природними комплексами, які мають потужний потенціал не лише для розвитку оздоровчого, а й пізнавального туризму, що в недалекій перспективі може бути основою для створення розвинутої сітки туризму. Але щоб зберегти неповторну красу рідного краю, необхідне чітке дотримання вимог природоохоронного законодавства, збереження рідкісних реліктових рослин та тварин Національного парку. Саме від просвітницької діяльності шкільного лісництва серед місцевих жителів залежить їх рівень екологічної культури.
Гості подякували учасникам заходу за їх роботу та побажали нових успіхів у проведенні екологічної діяльності.

Г. Сапожнік

За матеріалами: Ізяславської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього