З Запоріжжя до Львова через Славуту курсуватиме додатковий поїзд
З 19 серпня пасажири, які найближчим часом планують мандрівку залізницею із Запоріжжя до міста Лева, зможуть скористатися додатковим поїздом № 211/212 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя.З Запоріжжя до Львова через Славуту курсуватиме додатковий поїзд
З 19 серпня пасажири, які найближчим часом планують мандрівку залізницею із Запоріжжя до міста Лева, зможуть скористатися додатковим поїздом № 211/212 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя, про це повідомляє Славута NEWS.
Зі Запоріжжя поїзд відправлятиметься з 19 до 31 серпня через день по непарних числах, крім 25 серпня, о 19.16 год. та прибуватиме до Львова о 16.51. год. У зворотному напрямку поїзд курсуватиме з 20 до 30 серпня, крім 26 серпня, через день по парних числах. Поїзд зупинятиметься у Дніпропетровську, П\’ятихатках, Миронівці, Козятині, Шепетівці, Здолбунові. Також для зручності пасажирів рейс поїзда № 212 призначено на 1 вересня, відправленням зі Львова о 18.52 год.та прибуттям до Запоріжжя наступного дня о 14.00 год.

По станції Славута-1 поїзд курсуватиме по непарних числах – зі Славути до Львова він відправлятиметься о 12.00, в зворотньому напрямку – до Запоріжжя він не зупинятиметься.

Нагадаю, що до кінця серпня у Славуті зупиняється поїзд Новоолексіівка/Маріуполь-Львів (6.45), в зворотньому напрямку він також по ст. Славута не зупиняється.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього