Із зони АТО прибула група спецпризначенців 8 полку
Два місяці військові виконували бойові завдання на Луганщині. Там їх прозвали бізонами, вони добровільно вирішили вступити в ряди спецназу. Переважна більшість цих вояк – держслужбовці й навіть високих рангів. Додому хлопці повернулися у повному складі.Із зони АТО прибула група спецпризначенців 8 полку
Два місяці військові виконували бойові завдання на Луганщині. Там їх прозвали бізонами, вони добровільно вирішили вступити в ряди спецназу. Переважна більшість цих вояк – держслужбовці й навіть високих рангів. Додому хлопці повернулися у повному складі.

На кадрах – хмельницький спецназ у секторі А, це Луганщина. Більше місяця група «Бізонів» виконує тут бойові завдання. Через об*єктиви телекамер військові передають вітання своїм рідним та близьким. Прохають у них терпіння та запевняють – незабаром повернуться додому.

З того часу минув ще місяць. Під 8 полком зібралися друзі та родичі «Бізонів»: з хвилини на хвилину вони зможуть обійняти своїх героїв. Спецназівці повертаються на ротацію.

Група спецпризначенців повернулася на Хмельниччину без втрат. Військові кажуть, зуміли вдало виконати усі поставленні завдання.
Тепер, кажуть спецпризначенці, кожен день присвятять своїм сім*ям. Боєць на прізвисько «Дред» міцно обіймає двох донечок та дружину. Там, на війні, він мріяв про цей момент щохвилини.

Не стримує емоцій і старша донечка Настя. Каже, нарешті дочекалася татуся вдома.
Після відпустки, бійці 8 полку готові знову вирушити на Східний фронт. Кажуть, захищати Батьківщину – їх прямий обов*язок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього