Зловмисника затримали одразу по завершенні оборудки.

За 900 гектарів на Хмельниччині взяв півмільйонний хабарУ Києві затримали виконуючого обов\’язки директора одного із держпідприємств, підконтрольного Мінагрополітиці України, який вимагав від представника сільськогосподарського приватного підприємства 460 тисяч гривень за передачу в оренду на 40 років 900 гектарів землі.

За 900 гектарів на Хмельниччині взяв півмільйонний хабар

Таку суму чиновник, який протягом року виконує обов\’язки керівника держпідприємства, вимагав від суб\’єкта підприємницької діяльності за підписання з держустановою договору про взаємну участь у веденні рослинницького сільськогосподарського виробництва на земельних ділянках сільськогосподарського призначення.

“Після передачі обумовленої суми зловмисник в приміщенні приватного готелю, розташованого в центрі Києва, підписав угоду, в результаті якої підприємство отримало в оренду на 40 років земельну ділянку у Хмельницькій області площею більше 900 гектарів”, – повідомив начальник столичного УБОЗу Олексій Суворов.

Вийшовши з готелю і побачивши співробітників міліції, чоловік зрозумів, що його документують. Зловмисник відразу викинув валізу з грошима в урну. Однак йому це вже не допомогло, його відразу затримали.

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною четвертою статті 368 \”Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою\”. Санкція цієї статті передбачає ув\’язнення терміном до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, з конфіскацією майна або із спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього