“За” амністію від влади проголосували 5 нардепів від ХмельниччиниВерховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект “регіонала” Юрія Мірошниченка щодо амністії учасників акцій протесту.
За відповідне рішення віддали голоси 232 народних депутати.Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект “регіонала” Юрія Мірошниченка щодо амністії учасників акцій протесту.

За відповідне рішення віддали голоси 232 народних депутати.

Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністратиіних будівель мітингувальниками — йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також йдеться про звільнення автошляхів.

У відповідь буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції.

Що стосується народних депутатів від Хмельниччини, то п‘ять політиків підтримали законопроект регіонала Мірошниченка. Зокрема, це Віктор Бондар (Партія регіонів, 191 виборчий округ), Володимир Герега (Партія регіонів, 192 виборчий округ), Сергій Буряк (Партія регіонів, 190 виборчий округ), комуністка Ольга Борита і позафракційний Василь Кравчук.

Не голосували за амністію від влади бютівець Олег Лукашук (187 виборчий округ), “ударівець” Олександр Корнійчук, свободівець Ігор Сабій (189 виборчий округ), позафракційні Сергій Лабазюк (188 виборчий округ) і Володимир Мельниченко (193 виборчий округ).

За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього