За дезертирство на Хмельниччині військового відправлено на гауптвахту
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області у відкритому судовому засіданні засудив військовослужбовця, призваного на військову службу за мобілізацією, до 6-ти місяців арешту за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу України (дезертирство).За дезертирство на Хмельниччині військового відправлено на гауптвахту
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області у відкритому судовому засіданні засудив військовослужбовця, призваного на військову службу за мобілізацією, до 6-ти місяців арешту за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу України (дезертирство).

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України довела у суді, що молодший сержант однієї з військових частин іншого регіону після призову до лав Збройних Сил України був відряджений на Хмельниччину для проходження курсу спеціальної підготовки. Втім, з метою ухилитись від військової служби самовільно залишив територію частини і перебував за місцем свого проживання.

У ході судового засідання обвинувачений вину у вчиненні злочину визнав повністю і покаявся. Зокрема, він пояснив, що, залишивши частину для вирішення сімейних проблем, наміру повертатися на військову службу не мав, а тому влаштувався на роботу, де і був затриманий.

Суд врахував всі обставини і призначив покарання військовому у виді арешту з утриманням на гауптвахті строком на 6 місяців, – повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього