Рівно 2 роки тому 15 березня 2015 року у власній квартирі мертвою знайшли відому місцеву журналістку, головного редактора газети «Нетішинський вісник» Ольгу Мороз. Це вбивство свого часу сколихнуло не лише Хмельниччину, а й усю країну. Відтоді правоохоронці неодноразово запевняли: слідство триває, злочин буде розкрито. Але з того часу минуло два роки, а вбивць журналістки досі так і не знайшли.

Нагадаємо, що Ольгу Мороз у її квартирі знайшла її старша сестра Ганна Мороз. Cмерть відомої нетішинської журналісти, за висновками судмедекспертизи, настала від удару по голові якимсь тупим предметом.

Одразу після вбивства у березні 2015-го у поліції сподівалися: злочин розкриють. Можливо, навіть, по гарячих слідах. Але не судилося одразу  спіймати злочинців.

Минуло два роки, але вбивць так і не знайдено. Кримінальна справа знаходиться під контролем прокуратури Хмельницької області. Досудове розслідування триває, відпрацьовуються нові версії. Наразі підозру у вчиненні даного злочину нікому не пред`явлено, адже немає достатньої доказової бази. Під час слідства було проведено понад 600 допитів по справі.

Наразі є фотороботи можливих двох вбивць і поліція просить усіх , хто має інформацію про осіб, зі схожими прикметами, звертатися в нетішинське відділеня поліції.

Ольга Мороз, за розповідями її рідних та знайомих, була принциповою, справедливою та неймовірно працездатною журналісткою. Срібна медаль у школі. Червоний диплом – у виші. І водночас – самотність. У шлюбі не перебувала. Дітей не мала.

Сестра вбитої журналістки вважає, що  версія про вбивство на побутовому ґрунті, до якої найбільше схиляється наразі поліція, – це хибний шлях. Підозрює, що  Ольгу Мороз позбавили життя через її принциповість та непідкупність, професійну діяльність.

Напередодні сумної дати – роковин смерті колеги -журналісти нетішинської ТРК Лотел  спілкувалися зі слідчим, який веде справу щодо вбивства Ольги Мороз.

 

Джерело: сайт ГО “Нетішинська Самооборона”.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельницьку АЕС прибули експерти ВАО АЕС

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої