За хабар в 15 000 гривень міліціонер з Хмельницького відсидить 5 років
Бувший начальник сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Зарічанського відділу міліції Хмельницького MB УМВС України в Хмельницькій області за одержання хабара отримав 5 років ув’язнення.За хабар в 15 000 гривень міліціонер з Хмельницького відсидить 5 років
Бувший начальник сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Зарічанського відділу міліції Хмельницького MB УМВС України в Хмельницькій області за одержання хабара отримав 5 років ув’язнення.

17 квітня 2015 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ був скасований виправдувальний вирок за ч.4 ст.368 КК України стосовно бувшого начальника сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Зарічанського відділу міліції Хмельницького MB УМВС України в Хмельницькій області.
Колегія суддів встановила, що останній, як службова особа, за попередньою змовою групою осіб, одержав хабар у розмірі 15 000 грн. за невнесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей по факту видачі директором одного з підприємств Хмельниччини довідок про доходи із недостовірними даними.
Апеляційний суд призначив екс-міліціонеру 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією майна, крім житла, а також додаткове покарання у виді позбавлення спеціального звання – капітан міліції, взявши його під варту в залі суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього