За кілька днів 2014 року в аваріях на Хмельниччині загинуло 4 людиниЛише за 2013 рік у Хмельницькому сталося 57 наїздів на пішоходів, з них четверо загинуло. Загальна кількість жертв на дорогах області — 82. За кілька днів 2014 року в аваріях загинуло 4 людини. Правоохоронці відстежують порушення правил дорожнього руху як пішоходів, так і водіїв.Лише за 2013 рік у Хмельницькому сталося 57 наїздів на пішоходів, з них четверо загинуло. Загальна кількість жертв на дорогах області — 82. За кілька днів 2014 року в аваріях загинуло 4 людини. Правоохоронці відстежують порушення правил дорожнього руху як пішоходів, так і водіїв.

— Пішоходи часто перетинають проїжджу частину там, де їм заманеться, а водії, в свою чергу, постійно кудись поспішають та не помічають пішоходів, – каже заступник командира взводу Державтоінспекції у Хмельницькому Ігор Юрчак. – Незважаючи на підвищені штрафи та постійні звернення до людей з боку міліції, взаємна неповага між учасниками дорожнього руху таки існує. Проте ми сподіваємось, що громадськість все ж таки дослухається до наших застережень і люди стануть обачнішими та уважнішими до себе, до свого здоров’я та найціннішого та єдиного — життя.

— Найчастіше люди гинуть під колесами автівок в темний період доби. Убезпечити себе від наїзду насправді неважко — переходити дорогу у встановлених для цього місцях і мати на одязі світловідбиваючі елементи, — каже інспектор відділу кадрового забезпечення Державтоінспекці в Хмельницькій області Михайло Полагів.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього