«За конкретні справи» підтримують пільги для аграріїв
16 березня під стінами Верховної Ради України аграрії провели мітинг. Вони вимагали від Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики рекомендувати законопроект №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників ПДВ, в тому числі сільгосптоваровиробників» до прийняття Верховною Радою України.«За конкретні справи» підтримують пільги для аграріїв
16 березня під стінами Верховної Ради України аграрії провели мітинг. Вони вимагали від Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики рекомендувати законопроект №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників ПДВ, в тому числі сільгосптоваровиробників» до прийняття Верховною Радою України.

З аграріями на площі Конституції перед Верховною Радою поспілкувався народний депутат України Герега Олександр Володимирович. Він вислухав пропозиції людей і запросив Лозового Вадима Миколайовича, Ткаченко Уляну Юріївну депутатів Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», Іващука Сергія Петровича – депутата Хмельницької обласної ради, члена Аграрної партії України, Міщука Аліма Володимировича, члена Хмельницької ради Майдану, Гуцала С.В., представника Аграрної партії України з Вінниччини на засідання Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, де в цей день слухався блок законопроектів щодо питань спеціального режиму оподаткування у сфері сільського господарства.

Сільське господарство є одною з стратегічних галузей України. За даними статистики в цій галузі зайнято понад 3 млн. працівників. Дуже важлива ця галузь і для Хмельниччини. Так склалося, що сільськогосподарські підприємства допомагають у вирішенні соціальних проблем звичайних громадян. Але економічною особливістю цієї галузі є необхідність підтримки держави. Світова практика доводить, що лише у 2012 р. загальний обсяг субсидій в сільське господарство країн сягав близько 500 млрд. доларів. В Україні понад 90% державної підтримки сільськогосподарської галузі відбувалось за рахунок спеціального режиму ПДВ. Разом з цим з боку держави останнім часом в сфері податкового законодавства намітилися тенденції щодо позбавлення державної підтримки цієї провідної галузі. Народні депутати України Герега Олександр Володимирович та Шинькович Андрій Васильович, розуміючи нагальні сучасні економічні потреби країни для вирішення цієї проблеми та підтримки сільського господарства, зареєстрували законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість та забезпечення соціального захисту сільського населення» (реєстр. №3810-1).

16 березня Герега Олександр Володимирович представив законопроект у Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики. У своєму виступі ним було акцентовано увагу на необхідність підтримки села та сільськогосподарської галузі, засуджено практику введення двох реєстрів відшкодування податку на додану вартість запропоновано тимчасове звільнення від податкових штрафів суб‘єктів сільського господарства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього