За кордоном Хмельниччина вторгувала за продукти харчування понад 40 мільйонів гривень
З початку 2015 року бізнес-спільнотою Хмельниччини експортовано за кордон 224 тисячі тонн виробів харчової промисловості.За кордоном Хмельниччина вторгувала за продукти харчування понад 40 мільйонів гривень
З початку 2015 року бізнес-спільнотою Хмельниччини експортовано за кордон 224 тисячі тонн виробів харчової промисловості.
Найбільшим попитом за кордоном користується молочна продукція, яйця курячі, мед, свіжоморожені ягоди та фрукти, горіхи та мінеральна вода. Особливо до смаку іноземцям молочні вироби нашого краю. Про це повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Так, згущеним молоком залюбки ласують в Ізраїлі, Вірменії, Узбекистані та навіть у США. Сири різних видів до смаку споживачам Казахстану, Ізраїлю та Молдови. Масло користується попитом на полицях у Вірменії, Казахстані та Грузії.
Птахівники Хмельниччини вивозять яйця курячі до країн Африки, Молдови, Сирії та Іраку. Подільським медом ласують жителі Німеччини, Польщі, Франції, США, а горіхи полюбляють у Франції, Іспанії та Болгарії. Лісові ягоди до вподоби мешканцям Литви, Нідерландів, Сербії. Якість подільського цукру оцінили споживачі Білорусі, Киргизстану, Грузії, Казахстану.
Приємно відмітити, що газовані напої хмельницьких виробників також користуються неабияким попитом на зарубіжних ринках. Зокрема, охоче зазначену продукцію купують в Італії ,Польщі, Чехії та Німеччині.
Загалом у першому півріччі 2015 року іноземці придбали продуктів харчування на суму понад 43 мільйони гривень, що становить 19 відсотків від експортованих товарів, поставлених за кордон бізнес-спільнотою області протягом вказаного періоду. При цьому Хмельницькою митницею ДФС оформлено 1425 «харчових» експортних декларацій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього