За користування природними ресурсами Хмельниччини підприємства краю сплатили 100 мільйонів гривеньТрадиційно левову частку у мобілізації до казни ресурсних платежів роблять великі платники податків краю.
Найбільшу питому вагу в надходженнях ресурсних платежів займає плата за користування надрами, – до зведеного бюджету її надійшло 59 мільйонів.За користування природними ресурсами Хмельниччини підприємства краю сплатили 100 мільйонів гривеньТрадиційно левову частку у мобілізації до казни ресурсних платежів роблять великі платники податків краю.
Найбільшу питому вагу в надходженнях ресурсних платежів займає плата за користування надрами, – до зведеного бюджету її надійшло 59 мільйонів.
Найбільші суми податку сплачені такими бюджетоутворюючими платниками як ПАТ «Подільський цемент» – 44 мільйони гривнь ( 74 відсотка усіх надходжень), ПАТ «Волинь – цемент», МКП «Хмельницькводоканал», ПАТ «Подільські Товтри».
Збір за спеціальне використання води сплачено у сумі 24 мільйони гривень. При цьому досягнуто позитивних темпів росту до січня – листопада 2012 року у розмірі 102 відсотки. Найбільшим водокористувачем нашої області ВП ХАЕС ДП „НАЕК Енергоатом ”, яким сплачено до бюджету 12 мільйонів гривень збору, або половину усіх надходжень.
За спеціальне використання лісових ресурсів надійшло 13 мільйонів гривень, темпи росту до відповідного періоду минулого року становлять 124 відсотки. Найбільші суми податку сплачені Славутським, Ізяславським, Шепетівським та Летичівським державними лісогосподарськими господарствами.
«Зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів з даного виду платежів – результат співпраці фахівців органів доходів і зборів з органами місцевого самоврядування та підвищення податкової культури платників, усвідомлення ними необхідності сплати податків своєчасно і в повному обсязі». – зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього