За межі держави підприємці Подільського краю вивезли 850 тисяч тонн різноманітних товарів
Експортна виручка бізнес-громади Поділля склала 3,5 мільярда гривеньЗа межі держави підприємці Подільського краю вивезли 850 тисяч тонн різноманітних товарів
За одинадцять місяців 2014 року за межі держави підприємці краю продали 850 тисяч тонн різноманітних товарів на суму 3,5 мільярда гривень.

Лідерами серед експортних товарів є трансформатори електричні. До іноземних контрагентів вивезено зазначеної продукції на більш ніж 700 мільйонів гривень, а це майже п’ята частина від усіх проданих закордон вантажів, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.

Серед номенклатури експортних товарів вирізняються об’ємами поставок також продукти харчування, текстильні та фарфорові вироби, промислові товари, зернові культури тощо.

Найбільшими покупцями подільського краму наразі виступають країни ЄС та Близького Сходу.

Молочні вироби, мед та яйця курячі підприємці здебільшого експортують до країн африканського континенту, Канади, США, Грузії, Туреччини, Німеччини та Франції.

Продукція текстильників Хмельниччини користуються попитом на ринках Казахстану, Вірменії, Латвії, США та, навіть, Японії.
Санітарно-технічні вироби з фарфору популярні на ринках країн Азії, Великобританії, Естонії, Німеччини, Білорусі та Молдови. Загалом за одинадцять місяців поточного року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 12 464 експортних митних декларації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього