За минулий місяць  у області сплачено понад 300 мільйонів гривень єдиного соціального внескуПротягом листопада поточного року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Хмельницької області перерахували до бюджету понад 300 мільйонів гривень, які були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.За минулий місяць  у області сплачено понад 300 мільйонів гривень єдиного соціального внескуПротягом листопада поточного року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Хмельницької області перерахували до бюджету понад 300 мільйонів гривень, які були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.
На думку провідних фахівців регіонального представництва органів доходів та зборів, це вкотре засвідчує, що зміна адміністратора ЄСВ принесла платникам додаткові сервісні зручності. Як результат, до органів Міндоходів Хмельниччини направлено понад 15 тисяч звітів про нараховані суми єдиного соціального внеску, більше 60 відсотків з них надані за допомогою систем електронного звітування.

Очевидно, що платники податків відчули переваги електронного звітування, адже безкоштовні електронні ключі дають змогу робити це без зайвих витрат часу та ресурсів. Адже протягом двох останніх місяців кількість звітів, поданих через Інтернет, зросла на третину.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього