За минулий тиждень на Хмельниччині трапилося 13 самогубств
Жахливі цифри: 13 людей на Хмельниччині за минулий тиждень покінчили життя самогубством шляхом повішання.За минулий тиждень на Хмельниччині трапилося 13 самогубств
Жахливі цифри: 13 людей на Хмельниччині за минулий тиждень покінчили життя самогубством шляхом повішання.

У понеділок, 29 лютого близько 11 години в селі Пижівка було знайдено тіло жінки. Вона покінчила життя самогубством через повішання. Цього ж дня, близько 19 години, було знайдено тіло 50-річної жінки, яка покінчила з життям через повішання.

1 березня сталося аж три самогубства. У Красилівському районі покінчив з життям чоловік 1964 року народження, у Городку чоловік 1972 року народження, у Хмельницькому жінка 1940 року народження.

2 березня звели з життя троє людей. У Кам’янець-Подільському районі покінчив з життям чоловік 1986 року, в Дунаєвецькому районі чоловік 1994 року, а у Білогірському районі чоловік 1974 року народження.

3 березня, блиько 6 години в селі Пирогівці, було знайдено тіло 49-річного чоловіка, який покінчив життя через повішання.

5 березня, у селі Миколаїв, на дереві було виявлено тіло чоловіка. 40-річний чоловік покінчив життя через повішання, а вже на наступний день у Ізяславському районі 45-річний чоловік так само поквитався життям.

7 березня, в місті Городок було виявлено тіло чоловіка у власному будинку. 40-річний чоловік покінчив життя через повішання.

8 березня, в Кам’янець-Подільському районі, було виявлено тіло чоловіка на подвір’ї, який покінчив життя самогубством через повішання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього