За незадекларовані доходи хмельничанам довелось сплатити понад 2 мільйони гривень
Органи Державної фіскальної служби Хмельниччини здійснюють активний моніторинг громадян, які отримували успадковане чи подароване майно, додаткові блага, продали два або більше об’єкти рухомого майна та інші види доходів, що передбачає подання податкової декларації про майновий стан і доходи у термін до 1 травня року, наступного за звітними.За незадекларовані доходи хмельничанам довелось сплатити понад 2 мільйони гривень
Органи Державної фіскальної служби Хмельниччини здійснюють активний моніторинг громадян, які отримували успадковане чи подароване майно, додаткові блага, продали два або більше об’єкти рухомого майна та інші види доходів, що передбачає подання податкової декларації про майновий стан і доходи у термін до 1 травня року, наступного за звітними.
Як результатами проведених у поточному році 331 контрольно-перевірочних заходів щодо власників відповідних доходів та майнового стану, тій категорії платників, котра не подала у визначений термін до фіскального органу податкову декларацію, донараховано 2,1 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.
До прикладу, один з мешканців обласного центру у 2013 році отримав 435 тисяч гривень доходу у вигляді додаткового блага, яке не задекларував. За результатами перевірки він має сплатити до бюджету близько 90 тисяч гривень донарахованого йому податку на доходи фізичних осіб. І такі приклади не поодинокі.
Отож податківці радять громадянам вчасно подавати декларації про отримані доходи та майновий стан, аби не мучило сумління через те, що заборгував перед державою і, як кажуть знаючі люди, можна було спати спокійно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього