За один день автомобілісти Хмельниччини порушили правил дорожнього руху на чверть сотні тисяч гривень
Лише протягом середи, 29 жовтня, на очі дорожнім правоохоронцям потрапили 12 п\’яних водіївЗа один день автомобілісти Хмельниччини порушили правил дорожнього руху на чверть сотні тисяч гривень
Лише протягом середи, 29 жовтня, на очі дорожнім правоохоронцям потрапили 12 п\’яних водіїв.
Найбільше проігнорували правил дорожнього руху у Хмельницькому — 12 разів: п\’ятеро паркувалися у недозволеному місці, стільки ж водіїв перевищували швидкість, ще двоє наважилися сісти за кермо у нетверезому стані та не пропустити пішохода на “зебрі”. За це хмельницькі водії наповнять місцеве казначейство на 10720 гривень.

Серед лідерів у рейтингу правопорушників на дорогах також Кам\’янець-Подільський район (сума штрафів 4284 гривень), Шепетівський район (сума штрафів 2205 гривень) та Волочиський район (сума штрафів 1836 гривень).

Загалом, лише за 29 жовтня працівники Державтоінспекції оштрафували водіїв Хмельниччини майже на чверть сотні тисяч гривень за 68 випадків порушень правил дорожнього руху.

“За деякими порушеннями правил дорожнього руху, до прикладу, водіння у нетверезому стані, рішення приймає суд, а тому загальна сума штрафів за середу, 29 жовтня, буде більшою”, – пояснив керівник прес-служби обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження