За продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім більше 30 продавців Хмельниччини позбавили ліцензій
У цьому році відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області проведено 150 результативних перевірок, в ході яких задокументовано 227 порушень чинного законодавства.За продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім більше 30 продавців Хмельниччини позбавили ліцензій
У цьому році відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області проведено 150 результативних перевірок, в ході яких задокументовано 227 порушень чинного законодавства.
Загальна сума фінансових санкцій становить понад 1 мільйон гривень, до бюджету надійшло близько 600 тисяч гривень.
У зоні особливої уваги податківців – реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Таких фактів на території Хмельниччини зафіксовано 34, повідомляють на сайті фіскальної служби. Таке «вільне» поводження з продажем підакцизного товару неповнолітнім обійдеться несумлінним продавцям у кругленьку суму – 231 тисячу гривень з одночасним анулюванням ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами;
З-поміж інших випадків ігнорування правилами продажу в області найбільш поширеними є зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку або з підробленими марками акцизного податку та безліцензійна торгівля ними. Загалом таких фактів виявлено півтора десятка, сума штрафних санкцій по них обраховується у 250 тисяч гривень.
«Окрім культури вживання такої специфічної продукції як алкоголь і тютюн, у суспільстві має бути відповідний порядок їх реалізації. Безумовно, продаж таких товарів неповнолітнім загрожує здоров‘ю нації і фіскальна служба, як контролюючий орган, завжди реагує на такі факти оперативно і адекватно», – зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього