За продаж подільським підліткам алкоголю і цигарок анулювано 37 ліцензійТакими є наслідки 125 перевірок, проведених органами доходів і зборів області у січні-листопаді 2013 року на ринку реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники сплатять до бюджету 755 тисяч гривень штрафів.
Загальна ж кількість зловживань перевищила число перевірок та склала 170 задокументованих фактів порушень чинного правового поля.За продаж подільським підліткам алкоголю і цигарок анулювано 37 ліцензійТакими є наслідки 125 перевірок, проведених органами доходів і зборів області у січні-листопаді 2013 року на ринку реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники сплатять до бюджету 755 тисяч гривень штрафів.
Загальна ж кількість зловживань перевищила число перевірок та склала 170 задокументованих фактів порушень чинного правового поля.
Окрім нелегального збуту спиртного й цигарок тінейджерам, органами Міндоходів Поділля викрито 23 випадки продажу підакцизної продукції без марок акцизного податку, 29 фактів завищення цін на «куриво» та 30 спроб продажу «оковитої» за цінами нижчими, від мінімально дозволених законом. Крім того 20 спритників вирішили перевірити пильність працівників відомства, торгуючи цією високоліквідною продукцією без необхідних на те ліцензій, а ще 21 – без касових апаратів.
«Наразі завдяки заходам, вжитим на теренах краю, з детінізації алькогольно-тютюнового сегменту ринку до казни вже надійшло 768 тисяч гривень фінансових санкцій з урахуванням сплати минулорічних штрафів. Та найголовніше те, що байдужість до здоров’я підлітків, а відтак і до – майбутнього нації, обернулась для несвідомих «ділків» реальною відповідальністю. Аби уберегти наш генофонд від безвідповідальних підприємців, ми і надалі будемо продовжувати активну роботу у цьому напрямі, адже таким ганебним фактам не може бути місця у цивілізованій державі. Незнання закону в даному випадку аж ніяк не є виправданням, оскільки кожен бізнесмен знайомий з правилами торгівлі «спиртним» та тютюном», – відзначає начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів регіонального представництва Міндоходів Михайло Тіванов.
Нагадаємо, що за чинним законодавством, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до порушників, становить 6 800 гривень. Втратити ліцензію можна також і за реалізацію «міцних» напоїв та сигарет у непризначених для цього місцях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього