У Хмельницькій області помирає більше людей, ніж народжується. Водночас, кількість населення збільшується за рахунок приїзджих з інших регіонів

За півроку мешканців Хмельниччини поменшало на 2,6 тисячіЗа півроку мешканців Хмельниччини поменшало на 2,6 тисячі

У Хмельницькій області помирає більше людей, ніж народжується. Водночас, кількість населення збільшується за рахунок приїзджих з інших регіонів.

За оцінкою, станом на 1 липня чисельність наявного населення в області становила 1,3044 мільйона осіб. Про це повідомляє головне управління статистики у Хмельницькій області.
Це менше на 2,6 тисячі людей, ніж торік.
У Хмельницькому відзначають приріст населення, так само як і у Старокостянтинові, Славуті, Нетішині. Натомість, більше помирає людей, ніж народжується, у Шепетівці, Кам’янці-Подільському та в усіх районах області.
На світ в області у період з січня по червень з’явилося 7,2 тисячі немовлят – це більше, ніж торік. А от рівень смертності залишився на рівні минулого року – 10,3 тисячі осіб. Цікаво, що найвищий рівень смертності статистики зафіксували в Славутському районі, тоді як у Славуті – кращі показники по народжуваності. Найнижчий рівень смертності у Нетішині, а найменше народжують у Новоушицькому районі.
Завдяки мігрантам населення області зібльшилося на 500 осіб.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту