За шість місяців на автошляхах Хмельницької області даішники зафіксували близько 8 тисяч грубих порушень правил дорожнього руху. Майже дві тисячі водіїв керували автомобілями у стані алкогольного сп’яніння

За півроку на дорогах Хмельниччини загинуло 44 людиниЗа півроку на дорогах Хмельниччини загинуло 44 людини
Невтішна статистика від Державтоінспекції повідомляє, що за півроку на дорогах Хмельницької області сталося 1364 аварії, в яких постраждало 257 осіб.
– Ріст дорожньо-транспортних пригод з постраждалими спостерігається в 13 районах та містах області, – каже тимчасово виконуючий обов\’язки начальника обласного управління Державтоінспекції Дмитро Кийов. – Основними причинами погіршення стану аварійності залишаються недисциплінованість учасників дорожньо-транспортного руху, низька якість автошляхів та неналежне фінансування державних та інших програм, які мають покращувати безпеку дорожнього руху.
Даішники кажуть, що в аваріях, де загинули або постраждали люди, найчастіше винні водії, які перевищують швидкість. Понад 3 тисячі водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості.
– Основними причинами автопригод з постраждалими, скоєних впродовж 2014 року, є перевищення безпечної швидкості руху, – каже Дмиро Кийов. Найчастіше причиною аварії з тяжкими наслідками ушкодженнями стає обгін. Таке враження, що чим більше ми приділяємо уваги дисципліні та поведінці водіїв, тим гірше вони себе поводять.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього