За півтори місяці – відреставроване відділення
У Волочиській районній центральній лікарні з 21 липня відкрито відреставроване відділення хірургії.За півтори місяці – відреставроване відділення
У Волочиській районній центральній лікарні з 21 липня відкрито відреставроване відділення хірургії.

20 ліжко-місць, покращені умови перебування пацієнтів та відреставровані операційні – за півтори місяці працівниками Волочиської ЦРЛ зроблено майже не можливе.

Не дивлячись на складну економічну ситуацію в країні медики цієї лікарні не опустили руки, і за ініціативи тамтешнього головного лікаря Віктора Чубара та підтримки спонсорів закінчили ремонт одного із відділень хірургії.

«Ми минулого року вже провели подібний ремонт на 4 поверсі. Цього року ми вирішили, що потрібно подібні роботи провести і на 3 – му. У нас це відділення розраховане на 20 ліжко-місць. Я хочу подякувати Сергію Лабазюку та усім тих, хто фінансово долучився до нашої ініціативи. Ми вже не один рік так плідно співпрацюємо. І ні разу нам не було відмовлено», – сказав у інтерв’ю головний лікар.

Ремонтні роботи у цій лікарні були розпочаті з червня місяця. За цей час тут провели весь необхідний комплекс робіт – починаючи від стелі закінчуючи підлогою. Усього на ремонт відділення було витрачено понад 350 тисяч гривень, 200 з яких виділив нардеп, усі інші кошти надали інші підприємства та небайдужі підприємці. Частина коштів виділили з бюджету і Волочиська районна та міська ради.

«Це відділення – це ще один приклад того, що усі разом, спільним зусиллями ми зможемо зробити усе. Я щиро дякую усьому персоналу лікарні, а особливо головному лікарю. Віктор Миколайович, це не лише хороший лікар, а й чудовий менеджер та організатор. Впевнений, що це відділення на славу послужить вам та усім пацієнтам, котрі будуть тут знаходитися»,- зазначив у своїй промові Сергій Лабазюк.
За півтори місяці – відреставроване відділенняЗа півтори місяці – відреставроване відділення

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього