Оперативники Міндоходів Хмельниччини викрили схему податкового шахрайства, до якої причетні посадові особи однієї з хмельницький компаній, що здійснює заготівлю у населення сільськогосподарської продукції за готівку, яку переробляє та експортує до країн Європи.Оперативники Міндоходів Хмельниччини викрили схему податкового шахрайства, до якої причетні посадові особи однієї з хмельницький компаній, що здійснює заготівлю у населення сільськогосподарської продукції за готівку, яку переробляє та експортує до країн Європи.

Формально дане підприємство декларує придбання товару в осіб, які пред’являють довідки за формою 3-ДФ і надають право податковому агенту не утримувати та не сплачувати податок з доходів фізичних осіб при закупівлі сільськогосподарської продукції у населення. Натомість, було встановлено, що протягом двох останніх років вони здійснили закупівлю сільгосппродукції на суму 30 мільйонів гривень з використанням підроблених довідок форми 3-ДФ, в результаті чого ухилились від сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 4 мільйони гривень.

Працівниками Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області на підставі ухвал Хмельницького міськрайонного суду проведено обшуки за адресами проживання службових осіб товариства, а також за фактичним місцем здійснення діяльності зазначеного підприємства.

За результатами проведених обшуків вилучено оригінали довідок форми 3-ДФ та документи, так званої, «тіньової» бухгалтерії, які є доказами ухилення від сплати податків.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього