За рік обсяги промислової продукції краю впали на 2,6%За підсумками січня-грудня 2013 обсяги промислової продукції Хмельницької області впали на 2,6% в порівнянні з відповідним періодом 2012 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.За підсумками січня-грудня 2013 обсяги промислової продукції Хмельницької області впали на 2,6% в порівнянні з відповідним періодом 2012 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, в добувній промисловості та розробці кар’єрів падіння становило 13,3%; у переробній промисловості – 5,7%; в поставці електроенергії, газу та кондиціонованого повітря зафіксовано зростання – 4,6%.

Виробництво харчових продуктів , напоїв і тютюнових виробів за січень-грудень 2013р. скоротилося на 15,2%. Зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно -круп’яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів (на 16,9%), хліба, хлібобулочних і борошняних виробів (на 0,2%).

Разом з тим відбулося збільшення обсягів продукції в переробці та консервуванні фруктів і овочів (10,4%), молочної (на 2,5%).

У машинобудуванні , крім ремонту і монтажу машин і устаткування в порівнянні з січнем-груднем 2012 р. виробництво продукції зменшилося на 1,6%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 11,3%, а також електрообладнання – на 4,4%.

У виробництві , передачі і розподілі електроенергії обсяги випуску продукції зросли на 5,5% , в ​​т.ч. у виробництві електроенергії – на 6,4 %. У порівнянні з січнем-груднем 2012 р. виробництво електроенергії збільшилося на 895 млн. кВт. г.

За січень-листопад 2013 р. в області реалізовано промислової продукції (товарів , послуг) на 15 млрд. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 10,3 млрд. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього