У Теофіполі працівники місцевої міліції спільно з колегами із відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, задокументували злочинну діяльність сімейної пари, яка займалась виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції

За росповсюдження порнографії на Хмельниччині затримали сімейну паруЗа росповсюдження порнографії на Хмельниччині затримали сімейну пару

У Теофіполі працівники місцевої міліції спільно з колегами із відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, задокументували злочинну діяльність сімейної пари, яка займалась виготовленням та розповсюдженням порнографічної продукції

Працівники Теофіпольського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України стосовно 38-річного жителя смт. Теофіполь та його 32-річної цивільної дружини.
У ході реалізації оперативної інформації було встановлено, що дані особи у власному магазині по продажу та ремонту комп’ютерної техніки займались реалізацією відеоматеріалів порнографічного характеру, неліцензійних комп’ютерних програм та відеоматеріалів, які пропагують культ насильства та жорстокості.
Клієнти магазину могли замовити у власників відео чи програми будь-якого змісту. Ті, у свою чергу, скачували потрібну інформацію з мережі Інтернет, записували її на диски і продавали по 10 гривень за штуку.
Крім того, правоохоронцями було встановлено, що підозрюваний займався розповсюдженням в Інтернет-мережі власних фотографій порнографічного характеру.
Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання чоловіка та його співмешканки, а також у їхньому магазині вилучено 12 картонних ящиків із компакт-дисками різних форматів, системні блоки, веб-камеру та різноманітні речі із асортименту секс-шопа, які підозрюваний використовував під час створення знімків з ознаками порнографії.
— Усе вилучене наразі направлено на експертизу. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування, — повідомив начальник Теофіпольського РВ УМВС Олександр Бурлак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього