За самовільне зайняття землі засуджено керівника підприємства з Летичівського району
Набрав законної сили вирок Летичівського районного суду, яким директора одного з місцевих сільгосптовариств визнано винним у самовільному зайнятті земельної ділянки, що завдало значної шкоди її законному власнику (ч.1 ст. 197-1КК України).За самовільне зайняття землі засуджено керівника підприємства з Летичівського району
Набрав законної сили вирок Летичівського районного суду, яким директора одного з місцевих сільгосптовариств визнано винним у самовільному зайнятті земельної ділянки, що завдало значної шкоди її законному власнику (ч.1 ст. 197-1КК України).
За повідомленням прес-служби прокуратури в Хмельницькій області, у суді доведено, що керівник СТОВ навесні минулого року дав вказівку засіяти соняшник і сою на трьох земельних ділянках загальною площею майже 98 га, які розташовані за межами села та входять до складу земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства. Восени урожай було зібрано і використано для потреб підприємства.
При цьому товариство на той час не мало жодних документів, котрі би посвідчували право на користування зазначеними землями.
Таким чином, незаконними діями директора СТОВ, спрямованими на самовільне зайняття земельних ділянок, їх власнику – державі в особі сільської ради завдано значної матеріальної шкоди на загальну суму понад 108 тисяч гривень.
Вироком суду керівнику товариства призначено покарання у межах санкції відповідної статті Кримінального кодексу України – 3400 гривень штрафу.
Наразі прокуратурою району до засудженого заявлено позов з метою відшкодування державі 108 тисяч гривень шкоди, завданої злочином.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього