За січень «спрощенці» сплатили до місцевих бюджетів Хмельниччини на чотири мільйони гривень більше порівняно з торішнім показником
У січні 2015 року платники єдиного податку збагатили місцеві бюджети Хмельниччини на 21,6 мільйона гривень. Для порівняння зазначимо, що у січні 2014 року «спрощенці» – фізичні та юридичиі особи спрямували до місцевих скарбниць 17,8 мільйона гривень.За січень «спрощенці» сплатили до місцевих бюджетів Хмельниччини на чотири мільйони гривень більше порівняно з торішнім показником
У січні 2015 року платники єдиного податку збагатили місцеві бюджети Хмельниччини на 21,6 мільйона гривень. Для порівняння зазначимо, що у січні 2014 року «спрощенці» – фізичні та юридичиі особи спрямували до місцевих скарбниць 17,8 мільйона гривень.

На сьогодні обидві категорії платників єдиного податку, тобто фізичні особи-підприємці та юридичні особи, нараховують близько 35 тисяч суб‘єктів господарювання. Після законодавчих змін, які запрацювали 1 січня 2015 року, представники бізнесу Хмельниччини за відповідними критеріями обрали одну з чотирьох груп платників єдиного податку.

Так, перша група «спрощенців» нараховує 9,5 тисячі господарюючих суб‘єктів, друга – 18,1 тисячі, у третій працює 6,1 СГД, четверта група на даному етапі ще формується.

Річ у тім, що сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, можуть перейти на єдиний податок четвертої групи з 1 січня 2015 року, подавши відповідні податкові декларації до 20 лютого, на єдиний податок третьої групи з 1 квітня 2015 року – подавши заяву до 15 березня, або перейти на загальну систему оподаткування з 1 січня 2015 року.

За твердженням фахівців регіонального представництва Державної фіскальної служби, сьогодні чимало виробників сільськогосподарської продукції обирають спрощену систему оподаткування, яка дозволяє працювати комфортно і прозоро.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього