За що побили активіста у Ярмолинцях?
Минулого тижня у Ярмолинцях під час засідання круглого столу спалахнув конфлікт між громадським діячем та учасником АТО Юрієм Крисюком та кількома іншими присутніми.За що побили активіста у Ярмолинцях?
Минулого тижня у Ярмолинцях відгамселили учасника АТО, заразом – громадського діяча Юрія Крисюка. Під час засідання круглого столу спалахнув конфлікт між ним та кількома іншими присутніми. Що ж не поділили між собою і які наслідки бійні у селищній раді?
20 січня, здавалось би, ніщо не віщувало біди. Звичайне зібрання, де громадськість спільно з чиновниками мали б обговорювати вагомі для району питання. Запросили туди і Юрія Крисюка, знаного в Ярмолинцях активіста. Утім, для нього це засідання обернулося численними травмами та переломами. Розповідає, коли вирішив залишити залу через висунуті йому «незрозумілі» звинувачення, виникла сутичка.
Напередодні Юрій Крисюк спільно з іншими місцевими активістами, добряче «насолили» Вадиму Гуменюку. Вони завадили йому стати начальником Ярмолинецької пошти. Свій протест під стінами тамтешнього приміщення мотивували причетністю Гуменюка до антимайдану. Той і сам цього факту не заперечував. Мовляв працював тоді в районній адміністрації і дуже дорожив робочим місцем.
Власне, із особистою образою Вадима Гуменюка пов’язує своє побиття активіст. Натомість його дружина, головна освітянка Ярмолинеччини Валентина Хоптова, твердить: бійки як такої не було. Каже, через пана Крисюка навчальний процес у районі опинився на межі зриву. Нещодавно він з однодумцями змусили єдиного заступника голови адміністрації звільнитися. Саме у цьому полягали висунуті йому претензії на зібранні.
Потім, за словами Валентини Хоптової, Юрій Крисюк підняв на неї руку. Чоловіки, які стояли поряд, кинулися на порятунок. Але, запевняє, активіста вони не били.
Нині Юрій Крисюк проходить лікування у госпіталі ветеранів війни. У нього виявили легкий струс мозку, переломи та травми.
В свою чергу Валентина Хоптова теж називає себе постраждалою. Каже, нещодавно залишила стіни лікарні, де у неї діагностували струс мозку.
Деталі у сюжеті TV7+.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього