За штурм Хмельницької ОДА нікого не посадять і не оштрафують. Є закон про амністію У понеділок, 17 лютого, почне діяти закон \”про амністію\”. Це означає, що активістів майдану звільнять від кримінальної та адміністративної відповідальності.У понеділок, 17 лютого, почне діяти закон \”про амністію\”. Це означає, що активістів майдану звільнять від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Повідомлення про введення у дію закону з\’явилося на сайті Генеральної прокуратури України.

– Закон вводиться в дію з 17 лютого 2014 року і передбачає звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, які вчинили в період 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 цього Закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт, – йдеться у інформації.

Як повідомлялося, активісти євромайдану звільнили КМДА та зробили проходи у барикадах. Таким чином, всі формальні умови закону про амністію з боку майдану виконані.

До речі, барикади у Хмельницькому також розберуть, хоч це і не блокувало роботу ОДА. Такою була вимога прокуратури у Хмельницькій області.

– Правоохоронцями складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з подіями на майдані та порушенням правил дорожнього руху. У кримінальних провадженнях за фактами захоплення ОДА, перешкоджання роботі міліції наразі проводяться необхідні слідчі дії щодо встановлення усіх обставин та осіб, які приймали у них активну участь, – заявив кількома днями раніше прокурор Хмельниччини Сергій Соляр, якого цитує прес-служба відомства.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього