За сприяння прокуратури дітям Хмельниччини відшкодовано понад 1 мільйон гривень
Як проінформував громадськість прокурор області Олег Синишин, в інтересах дітей органами прокуратури Хмельниччини внесено близько чотирьохсот документів реагування, за порушення їх прав до відповідальності притягнуто 410 посадовців. За результатами перевірок у сфері охорони дитинства розпочато низку кримінальних проваджень, до суду заявлено більше 20 позовів на третину мільйона гривень. Таким чином у цьому році вдалось поновити права майже 10 тисяч дітей.За сприяння прокуратури дітям Хмельниччини відшкодовано понад 1 мільйон гривень
Як проінформував громадськість прокурор області Олег Синишин, в інтересах дітей органами прокуратури Хмельниччини внесено близько чотирьохсот документів реагування, за порушення їх прав до відповідальності притягнуто 410 посадовців. За результатами перевірок у сфері охорони дитинства розпочато низку кримінальних проваджень, до суду заявлено більше 20 позовів на третину мільйона гривень. Таким чином у цьому році вдалось поновити права майже 10 тисяч дітей.
Прокурор навів деякі кричущі факти.
Так, за втручання прокурора Волочиського району відшкодовано 70 тисяч гривень, які надійшли від батьків на харчування дошкільнят, але міська рада використовувала їх для оплати послуг зв’язку і придбання госптоварів. Аналогічно завдяки засобам прокурорського реагування перераховано близько 150 тисяч гривень на харчування дітей соціально незахищеної категорії у Дунаєвецькому, Новоушицькому, Шепетівському та інших районах.
За позовами прокурора м. Нетішина учні професійного ліцею отримали 2 тисячі гривень, які адміністрація заборгувала їм за проходження виробничої практики.
Поновлено права 8 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які проживають у Старокостянтинівському, Шепетівському і Кам’янець-Подільському районах. На їх користь виплачено близько 14 тисяч гривень одноразової допомоги.
У Кам’янець-Подільському районі лише після прокурорської перевірки управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації виплачено 11 тисяч гривень компенсації на безоплатне харчування сім’ям з дітьми, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи.
Олег Синишин зазначив, що втручанням прокурорів на користь неповнолітніх реально відшкодовано понад 1 мільйон гривень. В основному це – стипендії, державні допомоги, інші соціальні виплати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього