За сприяння прокуратури Хмельниччини державі відшкодовано понад 7 млн гривень
Прокуратура Хмельницької області направила до суду кримінальне провадження за підозрою заступника керівника одного із товариств з обмеженою відповідальністю, що у м.Кам’янець-Подільський, в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.За сприяння прокуратури Хмельниччини державі відшкодовано понад 7 млн гривень
Прокуратура Хмельницької області направила до суду кримінальне провадження за підозрою заступника керівника одного із товариств з обмеженою відповідальністю, що у м.Кам’янець-Подільський, в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.
Було встановлено, що вказаний посадовець умисно ухилився від сплати податку на додану вартість у сумі 4,7 млн. гривень. Крім того, несвоєчасною сплатою ПДВ завдав державі шкоду, за що йому нараховано 2,4 млн. гривень фінансових санкцій.
При провадженні зазначеного досудового розслідування прокуратурою області забезпечено ефективне та належне процесуальне керівництво, і як результат – підозрюваний ще у ході слідства повністю сплатив до державного бюджету ПДВ та фінансові санкції на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.
Це стало підставою для застосування щодо нього ч.4 ст.212 КК України – звільнення від кримінальної відповідальності за вчинення даного злочину особи, яка заплатила податки та відшкодувала державі шкоду, завдану їх несвоєчасною сплатою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього