За три тижні цьогорічної деклараційної кампанії жителі Хмельниччини вже встигли задекларували понад 23 мільйони гривень доходів У 2014 році про свої минулорічні статки податківців вже повідомили 234 жителі Хмельниччини.У 2014 році про свої минулорічні статки податківців вже повідомили 234 жителі Хмельниччини.

Наразі про свої доходи у 2013 році найактивніше звітують ті, хто протягом минулого року отримував спадщину – 57 декларацій, надавав в оренду нерухомість та земельні ділянки – 13 декларацій та продавав транспорт й нерухомість – 22 декларації. Півсотні подолян вже подали документи на отримання податкової знижки.

За підсумками перших деклараційних розрахунків місцеві бюджети Хмельниччини мають отримати півмільойна гривень податку на доходи фізичних осіб.

«Добровільне декларування доходів є світовим цивілізаційним трендом, що забезпечує свідому сплату податків справжніми громадянами та патріотами своєї держави. Відтак, декларуючи доходи, кожен подолянин робить свій індивідуальний внесок у добробут свого регіону та України в цілому. У свою чергу ми подбали про те, аби краяни отримали максимум комфорту при виконанні свого конституційного обов’язку перед державою. Так, на веб-порталі Міндоходів працює сервіс „он-лайн” декларування. Особливо зручною ця інновація стане для тих громадян, які з різних причин знаходяться далеко від дому. Для користування цією послугою необхідно мати лише ключ цифрового підпису та комп’ютер підключений до мережі Інтернет”, – відзначає перший заступник начальника головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Нагадаємо, що з 1 січня стартувала Кампанія з декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих у 2013 році, яка триватиме до 1 травня поточного року.

Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього