За три тижні цьогорічної деклараційної кампанії жителі Хмельниччини вже встигли задекларували понад 23 мільйони гривень доходів

За три тижні цьогорічної деклараційної кампанії жителі Хмельниччини вже встигли задекларували понад 23 мільйони гривень доходів У 2014 році про свої минулорічні статки податківців вже повідомили 234 жителі Хмельниччини.У 2014 році про свої минулорічні статки податківців вже повідомили 234 жителі Хмельниччини.

Наразі про свої доходи у 2013 році найактивніше звітують ті, хто протягом минулого року отримував спадщину – 57 декларацій, надавав в оренду нерухомість та земельні ділянки – 13 декларацій та продавав транспорт й нерухомість – 22 декларації. Півсотні подолян вже подали документи на отримання податкової знижки.

За підсумками перших деклараційних розрахунків місцеві бюджети Хмельниччини мають отримати півмільойна гривень податку на доходи фізичних осіб.

«Добровільне декларування доходів є світовим цивілізаційним трендом, що забезпечує свідому сплату податків справжніми громадянами та патріотами своєї держави. Відтак, декларуючи доходи, кожен подолянин робить свій індивідуальний внесок у добробут свого регіону та України в цілому. У свою чергу ми подбали про те, аби краяни отримали максимум комфорту при виконанні свого конституційного обов’язку перед державою. Так, на веб-порталі Міндоходів працює сервіс „он-лайн” декларування. Особливо зручною ця інновація стане для тих громадян, які з різних причин знаходяться далеко від дому. Для користування цією послугою необхідно мати лише ключ цифрового підпису та комп’ютер підключений до мережі Інтернет”, – відзначає перший заступник начальника головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Нагадаємо, що з 1 січня стартувала Кампанія з декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих у 2013 році, яка триватиме до 1 травня поточного року.

Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залишити відповідь