За ухилення від строкової служби подолянам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність

За ухилення від строкової служби подолянам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність
На цьому вкотре наголосив заступник військового комісара Хмельницького міського об’єднаного військового комісаріату Сергій Чорноконь.За ухилення від строкової служби подолянам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність
На цьому вкотре наголосив заступник військового комісара Хмельницького міського об’єднаного військового комісаріату Сергій Чорноконь.
«Призовники, які ухиляються від строкової військової служби, будуть внесені в електронний реєстр призовників та військовозобов’язаних, який об’єднаний з електронною базою Нацполіції та Державної прикордонної служби. Тобто, щодо людей, які ухиляються від призову та перебувають у розшуку, будуть проведені слідчі дії Національною поліцією України. Вони також будуть притягнені до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством».
Отож людину, яка перебуває у розшуку, будуть шукати правоохоронці та прикордонники. Коли ж знайдуть – одразу доставлять у військкомат. Тому Сергій Чорноконь закликає чоловіків віком від 20 до 27 років добровільно з’явитися у військкомати для проходження медкомісії та уточнення особистих даних. Навіть якщо з тих чи інших причин призовнику не вручили повістку.
Нагадаємо, весняний призов триватиме з 5 травня по 30 червня.

Залишити відповідь