Креативність кам\’янець-подільських комунальників не сподобалася Державтоінспекції
За “вишиванкову” дорогу у Кам'янці-Подільському оштрафують начальника департаменту ЖКГЗа “вишиванкову” дорогу у Кам'янці-Подільському оштрафують начальника департаменту ЖКГ

Креативність кам\’янець-подільських комунальників не сподобалася Державтоінспекції.
Ідея «вишити» хрестиком одне із перехресть у Кам\’янці-Подільському народилась у місцевому департаменті Житлово-комунального господарства. Проте її не оцінили в обласному управлінні Державтоінспекції, мовляв, порушили закон.

“За частиною першою статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення був складений адміністративний протокол (передбачений штраф до 1360 гривень, – прим. автор) на директора Департаменту ЖКГ Андрія Бабчинського, а також винесено припис на усунення недоліків”, – розповідає інспектор обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк.

У дорожній міліції своє рішення пояснюють тим, що така розмітка не відповідає законодавству і може призвести до нещасного випадку.

“Ніхто не проти патріотичних проявів, проте є норми закону, які потрібно виконувати. Розмітка не відповідає вимогам ДСТУ і правилам дорожнього руху. Якщо станеться ДТП, винний може просто уникнути відповідальності. Окрім того, така розмітка відволікатиме водіїв і це також сприятиме зростанню аварійності на дорозі”, – пояснює Андрій Лужняк.

Відповідно до припису, директорові департаменту житлово-комунального господарства Андрію Бабчинському потрібно до 7 жовтня виправити розмітку на перехресті, в іншому разі проти нього складуть адміністративний протокол за статтею 188 з позначкою 28 – невиконання законних вимог посадових осіб відповідних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху. Штраф — до 340 гривень. Повторне ігнорування вимог ДАІ призведе до ще одного адмінпротоколу за цією ж статтею та звернення даішників в органи прокуратури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього