За здирництво і хабарі  суддя із Рівненської області отримала 5 років за решіткою.

Нещодавно набрав законної сили вирок Апеляційного суду Хмельницької області стосовно судді Корецького районного суду Рівненської області, яка вимагала та одержувала хабарі від місцевих жителів за призначення більш м’яких покарань.Нещодавно набрав законної сили вирок Апеляційного суду Хмельницької області стосовно судді Корецького районного суду Рівненської області, яка вимагала та одержувала хабарі від місцевих жителів за призначення більш м’яких покарань.
За здирництво і хабарі  суддя із Рівненської області отримала 5 років за решіткою.
З листопада 2008 року по лютий 2009 співробітники СБУ викрили та задокументували два факти одержання суддею хабарів у приміщенні райсуду.

Апеляційний суд Хмельницької області визнав посадовця винною за ч.1 ст.364 та ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з встановленням випробного терміну один рік. Також суддю позбавили права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя та виконанням функцій держави терміном на один рік, повідомляє прес-службу Управління СБУ в Рівненській області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього