Правоохоронець мав доступ до матеріалів кримінального провадження пов’язаного з гральним бізнесом. Він завчасно повідомив організатора мережі незаконних гральних закладів про те, що його колеги будуть проводити обшуки в гральних закладах
За «злиття» інформації злочинцям міліціонер з Хмельниччини заплатить штрафЗа «злиття» інформації злочинцям міліціонер з Хмельниччини заплатить штраф
Правоохоронець мав доступ до матеріалів кримінального провадження пов’язаного з гральним бізнесом. Він завчасно повідомив організатора мережі незаконних гральних закладів про те, що його колеги будуть проводити обшуки в гральних закладах.
«Завдяки професійності правоохоронців «злиття» інформації не вплинуло на проведення операції, а от молодий міліціонер «заробив» чимало проблем», – йдеться у повідомленні Хмельницького обласного управління міліції.
Матеріали, в яких працівником відділу внутрішньої безпеки задокументовано факт вчинення правоохоронцем правопорушення, передбаченого статтею 172-8 «Незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв\’язку з виконанням службових повноважень» Кодексу України про адміністративні правопорушення, було скеровано до органів прокуратури. За результатами їх розгляду складено протокол про вчинення корупційного адміністративного правопорушення, який направлено до суду.
Правоохоронця визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 1 тисячі гривень. Вирішується питання про звільнення вказаної особи з органів внутрішніх справ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього