Забезпечувати порядок на виборчих дільницях будуть міліціонери, прикордонники та рятувальники
До забезпечення правопорядку на виборчих дільницях Хмельниччини керівництво обласного управління міліції планує залучити майже 1800 міліціонерів, 660 прикордонників, близько 600 надзвичайників та понад тисячу представників громадських формуваньЗабезпечувати порядок на виборчих дільницях будуть міліціонери, прикордонники та рятувальники
До забезпечення правопорядку на виборчих дільницях Хмельниччини керівництво обласного управління міліції планує залучити майже 1800 міліціонерів, 660 прикордонників, близько 600 надзвичайників та понад тисячу представників громадських формувань, повідомляє прес-служба МВС України в області.

З 14 жовтня особовий склад органів внутрішніх справ Хмельницької області буде переведений на посилений режим несення служби у зв\’язку з місцевими виборами. Про це розповів журналістам під час брифінгу начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор міліції Микола Семенишин.

— На кожній територіальній виборчій дільниці ми маємо забезпечити присутність двох працівників. Завдяки взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій, прикордонною службою, ми повністю в спромозі забезпечити охорону громадського порядку на всіх виборчих дільницях, — наголосив головний міліціонер Хмельниччини. — Ми маємо намір залучити також членів громадських формувань, які будуть надавати допомогу правоохоронцям. Це більше 1300 членів громадських організацій, які вже мають досвід в організації громадського порядку під час проведення виборів.

На сьогодні у Хмельницькій області немає зареєстрованих порушень виборчого законодавства. Як зазначив Микола Семенишин, був врахований досвід і проаналізована робота під час проведення минулих виборчих кампаній. Також він нагадав присутнім про ті порушення та їх наслідки для правопорушників, які буди зафіксовані на президентських та парламентських виборах у 2014 році:

— Під час проведення президентських виборів кримінальних правопорушень не було зареєстровано, під час виборів до Верховної Ради їх було два — підкуп виборців та незаконне використання виборчого бюлетеня. Справи були розглянуті у судах, винні особи засуджені.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього