Заборгованість жителів Хмельницького за всі види, наданих житлово-комунальних послуг станом на 1 січня 2014 року становить понад 27,2 млн. грн.Вкотре нагадуємо хмельничанам, що для стабільного функціонування житлово-комунального господарства в умовах обмежених можливостей місцевих бюджетів вирішального значення набуває сумлінне ставлення споживачів до оплати за отримані послуги.Вкотре нагадуємо хмельничанам, що для стабільного функціонування житлово-комунального господарства в умовах обмежених можливостей місцевих бюджетів вирішального значення набуває сумлінне ставлення споживачів до оплати за отримані послуги.
Аналіз стану розрахунків мешканців міста за спожиті у 2013 році комунальні послуги, проведений департаментом економіки міської ради, засвідчив, що не всі хмельничани свідомо ставляться до обов’язку вчасно сплачувати за звичні зручності: воду, тепло, обслуговування житла тощо.
Заборгованість жителів міста комунальним підприємствам за всі види, наданих житлово-комунальних послуг станом на 1 січня 2014 року становить понад 27,2 млн. грн.

Не може не турбувати той факт, що негативна тенденція щодо розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги зберігається. Так, лише від початку 2013 року заборгованість населення зросла на 641 тис. грн.
Попри те, що рівень проплат теплопостачальним підприємствам міста за грудень 2013 року становить 104,2%, а від початку минулого року заборгованість зменшилась майже на 352 тис. грн., на 1 січня 2014 року вона залишається найбільшою – 14,3 млн. грн.
Непростою є ситуація з розрахунками за послуги ЖЕКів — їм жителі обласного центру заборгували близько 6,6 млн. грн., порівняно з початком року заборгованість зросла на понад 1,1 млн. грн.!
Незважаючи на низку позитивних напрацювань та жорстких заходів, вжитих до злісних боржників міським комунальним підприємством \”Хмельницькводоканал\”, заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення станом на 1 січня 2014 року залишається близько 4,6 млн.грн.

За вивіз твердих побутових відходів хмельничани заборгували ХКП “Спецкомунтранс” близько 1,6 млн. грн. Від початку року заборгованість збільшилась майже на 77 тис. грн.
Негативний досвід інших українських міст мав би стати для хмельничан певною засторогою – якщо хочемо отримувати послуги від комунальників, зобов\’язані вчасно платити за ці послуги.

Нині ж ситуація досить непроста. Якщо така тенденція збережеться, тоді й хмельничанам доведеться розпрощатися із звичним комфортом.
Зважаючи на це, міська влада закликає хмельничан усвідомити, що від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги багато в чому залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлового господарства міста у зимовий період.

Детальний аналіз розрахунків мешканців обласного центру за житлово-комунальні послуги за станом на 1 січня 2014 року.

За матеріалами: офіційного сайту виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього