«Забруднюючі» підприємства Хмельниччини спрямували на оздоровлення довкілля більше 10 мільйонів гривень
Протягом 2015 року в Хмельницькій області суб‘єктами господарювання – платниками екологічного податку спрямовано до бюджету 15,9 мільйона гривень.«Забруднюючі» підприємства Хмельниччини спрямували на оздоровлення довкілля більше 10 мільйонів гривень
Протягом 2015 року в Хмельницькій області суб‘єктами господарювання – платниками екологічного податку спрямовано до бюджету 15,9 мільйона гривень. Темпи росту надходжень в цілому по області становлять 103 відсотки, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Дві третіх надходжень на оздоровлення довкілля спрямовують «забруднювачі повітря», у грошовому виразі це становить 10,1 мільйона гривень Серед них найбільший виробник цементу в Україні ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика», ТОВ «Волочиськ-Агро», ПАТ «Укртрансгаз».
Водночас збору за розміщення відходів надійшло на суму 3,7 мільйона гривень. Найбільше його сплатили такі комунальні піприємства як Хмельницьке КП «Спецкомунтранс», Кам’янець – Подільська КП «Міськтепловоденергія» та МКП «Хмельницькводоканал».
За твердженням фахівців регіонального представників фіскальної служби, завдяки діловій співпраці із соціально відповідальних бізнесом, природоохоронним громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування, вдалось забезпечити виконання бюджетних призначень по екологічному податку на 106 відсотків, додаткового до бюджетів органів місцевого самоврядування надійшло 800 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього