Забудовники Хмельницького заборгували бюджету десятки  мільйонів гривень
Ці кошти – пайова участь на розвиток соціальної інфраструктури обласного центру.Забудовники Хмельницького заборгували бюджету десятки  мільйонів гривень
Понад три десятки будівельних фірм та фізичних осіб – забудовників заборгували міській казні десятки мільйонів гривень. Ці кошти – пайова участь на розвиток соціальної інфраструктури обласного центру. Як зазначають в профільній комісії Хмельницької міської ради, чимало із боржників не лише завершили будівництво, а й ввели в експлуатацію свої об’єкти. Водночас, серед них чимало тих, хто навіть договору на пайову участь із управлінням капітального будівництва на сплату пайових коштів не підписав.
Нині постійна комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища пролобіювала виділення з міського бюджету коштів для юридичного відділу міськвиконкому на здійснення позовної діяльності. Маючи їх юрвідділ готовий воювати із забудовниками-боржниками у судах.
Водночас, на наступній сесії міські обранці планують внести зміни в порядок сплати пайової участі та зобов’язати комунальні служби перекрити можливість забудовникам ухилятися від сплати пайової участі на розвиток соціальної інфраструктури Хмельницького.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього