Загинув боєць 8-го окремого полку спеціального призначення
Уся громада міста Хмельницького з великим сумом сприйняла звістку про смерть бійця 8-го окремого полку спеціального призначення.Загинув боєць 8-го окремого полку спеціального призначення
Уся громада міста Хмельницького з великим сумом сприйняла звістку про смерть бійця 8-го окремого полку спеціального призначення – 26-річного солдата-контрактника Володимира Брожка, який героїчно загинув 7 липня, коли група бійців, яка пересувалась на автомобілі, потрапила у засідку під містом Щастя Луганської області, і висловлюють щирі співчуття батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного.
Володимир Брожко свідомо пішов захищати територіальну цілісність і незалежність України, брав активну участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції.
Володимир був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком, який завжди хотів жити у єдиній та незалежній Українській державі й не міг залишатись осторонь тих подій, які розгорнулись на сході нашої країни.
Володимир Брожко віддав найдорожче – своє молоде життя за вільну Україну, за її щасливе майбутнє.
Поховають розвідника у Києві, звідки він родом, цієї п`ятниці. Володимир не був одруженим, у нього залишились мати і сестра.
Вічна і світла пам\’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього