Загинув прибічник Ядухи Олег Стрілецький

Учора, 4 серпня, помер колишній директор департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації Олег Стрілецький

Загинув прибічник Ядухи Олег Стрілецький
Загинув прибічник Ядухи Олег Стрілецький

Учора, 4 серпня, помер колишній директор департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації Олег Стрілецький. Як стало відомо «Подільська.info», чоловік чистив басейн у себе вдома в Деражні і його вбило електричним струмом.

Олегу Стрілецькому виповнилося 55 років. Майже усе своє життя він пропрацював на Деражнянщині, звідки сам родом. Працював у Деражнянській РДА, згодом очолював Деражнянську інкубаторно-птахівничу станцію ВО «Хмельницькптахопром». У 2010 році, з приходом до влади свого земляка Василя Ядухи, Олег Стрілецький пішов «у владу» й став начальником Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА. Подейкують, що саме Олег Стрілецький був ярим прибічником Ядухи та одним із найвпливовіших людей в адміністрації та в Партії регіонів, через якого вирішувалося чимало питань, зокрема, і в аграрному бізнесі. До речі, його дружина, Людмила Стрілецька, до Революції Гідності була головою Деражнянської районної ради. А сьогодні є активним членом новоствореної Партії розвитку України, якою на Хмельниччині опікується колишня заступник голови Хмельницької ОДА-керівник апарату Лілія Бернадська.

Нагадаємо, що це уже друга смерть серед колишніх регіоналів, які «восхваляли» справи партії та Василя Ядухи. Кілька тижнів тому помер колишній директор музично-драматичного театру імені Старицького Петро Данчук. Містом уже ходять чутки, що це не випадковість, а покарання «Ангелів Небесної Сотні», які зараз волають до Бога про помсту.

Залишити відповідь