Заготівельників молока на Хмельниччині оштрафували
Антимонопольний комітет побачив в їх діях актиконкурентність.Заготівельників молока на Хмельниччині оштрафували
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ДП «Старокостянтинівський молочний завод», ТОВ «Галіївський маслозавод» (Житомирська обл.), ПАТ «Дубномолоко» (Рівненська обл.), ПАТ «Яготинський маслозавод» (Київська обл.) загалом на 35,817 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку заготівлі молока для промислової переробки.
Відділення встановило, що в населених пунктах Старокостянтинівського району у травні-липні 2015 року заготівельники молока одночасно до однакового рівня знизили закупівельні ціни на молоко від індивідуальних господарств населення.
Відповідачі мають різну спеціалізацію діяльності та номенклатуру молочної продукції, різні технологічні умови її виробництва, обсяги закупівлі молочної сировини, потужності, собівартість виробництва молочної продукції, шляхи її реалізації покупцям, відповідно, будь-які зміни на ринках готової молочної продукції не можуть обґрунтувати одночасне встановлення суб’єктами господарювання закупівельних цін на молочну сировину на однаковому рівні.
Економічно необґрунтована паралельна поведінка кількох провідних покупців товару на певному товарному ринку призвела до значного зниження закупівельних цін на молоко та була визнана порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього