Захист прав споживачів
Громадською організацією «Юридично-Інформаційний Центр» підготовлено інформаційно – правове роз\’яснення законодавства щодо правовідносин щодо захисту прав споживачів.Захист прав споживачів
Громадською організацією «Юридично-Інформаційний Центр» підготовлено інформаційно – правове роз\’яснення законодавства щодо правовідносин щодо захисту прав споживачів.
В першу чергу необхідно зазначити те, що вразі придбання неякісної річі чи простроченого товару або взагалі відпала нагальна потреба в покупці, тощо, тоді не поспішайте викидати його та не розчаровуйтесь.
Захист прав споживачів є складовою захисту прав людини, що передбачено Конституцією України і безпечність продукції, робіт та послуг гарантовано державою.
На сьогодні питання захисту прав споживачів є досить актуальним, оскільки ціни значно виросли, а якість продукції та послуг – знизилася.
Необхідно ретельно враховувати всі обставини, оскільки неналежний порядок чи спосіб захисту своїх законних прав може призвести до значних втрати сил та засобів.
Необхідно пам\’ятати! Зберігайтети документи, які підтверджують факт Вашої покупки (фіскальний чек, квитанція, накладна, договір та інші).
Одним із основних варіантів захисту прав споживачів – досудовий, полягає в тому, що споживач, який вважає свої права порушеними може спочатку пред’явити вимоги про захист порушеного права (претензію) продавцеві (виробникові, виконавцеві), не звертаючись із позовом до суду.
Необхідно пам\’ятати! Претензії оформленні належним чином та подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю, вразі відмови даний документ є доказом в суді.
Судовий захист. Даний захист споживчих прав здійснюється через звернення споживачів до суду. Особа, право якої порушено в судовому порядку може захистити свої права.
Так не слід забувати, що на сьогодні споживачу надається великий арсенал можливостей для того, щоб в законний спосіб захистити свої права та інтереси.

Громадська організація «Юридично-Інформаційний Центр»
адреса: м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, кім.113,
юрист Дзекар Сергій Сергійович, тел. 098 – 731-23-54

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту