Закарпатська митниця не випустить шепетівський ліс з України
Відповідне доручення від Геннадія Москаля отримав начальник Закарпатської митниці.Закарпатська митниця не випустить шепетівський ліс з України
Відповідне доручення від Геннадія Москаля отримав начальник Закарпатської митниці. Про це було повідомлено на офіційному сайті губернатора.

Там же було надані нові факти щодо заблокованих семи вагонів деревини ДП «Шепетівський лісгосп», повідомляє сайт міста Шепетівка.

– Дипломатичні установи України, до яких ми направили листи з проханням з’ясувати діяльність підприємств-отримувачів українського лісу, дають інформацію, що більшість фірм займається кругляком і діловою чи технічною, а не паливною деревиною, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Тобто наші держлісгоспи з усієї України відправляють кругляк за кордон під виглядом дров, тоді як фірми-отримувачі дровами чи паливною деревиною взагалі не займаються. Останнє підтвердження цих фактів ми отримали щодо австрійського підприємства Gesselschaft mbH, яке очікує 22 вагони українського лісу, оформленого як паливна деревина, з Хмельницької, Львівської та Житомирської областей. Хоча саме займається оптовою торгівлею деревиною та здійснює транзитну торгівлю круглим та пиловочним лісом.

Оскільки відправники лісу – ДП «Шепетівський лісгосп» (Хмельницька область), «Сколівське ДЛГП» та «Галсільліс» (Львівська область), а також ДП Гродненське лісове господарство (Житомирська область), порушили вимоги закону «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів», я дав доручення керівнику начальнику Закарпатської митниці не оформлювати деревину на експорт даному підприємству. Зараз за цими фактами складаються протоколи про порушення митних правил, які будуть направлені до суду з метою конфіскувати затриманий ліс на користь держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього