Законопроект Лабазюка не підтримують у парламенті
Факти не персонального голосування в сесійній залі Верховної Ради продовжують фіксуватися, але народні депутати на них не звертають уваги. Більше того, як з\’ясувалося, парламентарії не поспішають посилювати відповідальність за «кнопкодавство».Законопроект Лабазюка не підтримують у парламенті
Факти не персонального голосування в сесійній залі Верховної Ради продовжують фіксуватися, але народні депутати на них не звертають уваги. Більше того, як з\’ясувалося, парламентарії не поспішають посилювати відповідальність за «кнопкодавство».

– Цього тижня спілкувався з десятком колег з різних фракцій, груп. Просив підтримати мій законопроект про персональне голосування. Мова йде про застосування дисциплінарних методів щодо \”піаністів\” – заборона брати участь в 10 пленарних засіданнях Ради з позбавленням депутатської зарплати за цей період, а також введення сенсорної кнопки, – розповів народний депутат Сергій Лабазюк.

За його словами, колеги не поспішають підписуватися під цим законопроектом.
– Аргументи просто шокують. Наприклад, представники однієї з фракцій відмовилися підписувати, оскільки, кажуть, що це питання неактуальне, іншим не сподобалася норма про заборону блокувати трибуну Ради, – уточнює Лабазюк.

Відзначимо, питання про боротьбу з «кнопкодавство» піднімався в парламенті достатньо часто. Але за 23 роки незалежності України так і не вирішено. Парламентарії продовжують грішити – голосувати за себе і за того хлопця.

15 січня під час голосування, Валерій Лунченко та Ігор Котвіцький продемонстрували вкрай дивну поведінку що і видно на відео.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього