Встановлено, що телефонні дзвінки у 7 з 11 завідомо неправдивих повідомлень про замінування об’єктів надійшли з Луганської області

«Замінування» об’єктів Хмельниччини здійснювалося  із Луганської області«Замінування» об’єктів Хмельниччини здійснювалося  із Луганської області

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Павлик, за останніх два місяці органами внутрішніх справ Хмельниччини розпочато 11 кримінальних проваджень за ч.1 ст. 259 КК України.
Встановлено, що телефонні дзвінки у 7 з 11 завідомо неправдивих повідомлень про замінування об’єктів надійшли з Луганської області.
«Телефонні мінери» зі сходу посягали на залізничний вокзал станції Хмельницький, двічі – на автовокзал м.Шепетівка, стільки ж – на Шепетівський м’ясокомбінат та місцеве відділення зв’язку, шість разів повідомляли про підготовку вибуху на ДП «Шепетівський ремонтний завод».
Досудове розслідування у кожному з цих кримінальних проваджень здійснюється під процесуальним керівництвом органів прокуратури та перебуває на контролі прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього