Замість моря – місцевий пляж

Найпопулярніша відпочинкова зона Хмельницього сповнена людьми. Цьогоріч більшість із них не планує туристичних курортів.

Замість моря - місцевий пляжНайпопулярніша відпочинкова зона Хмельницього сповнена людьми. Цьогоріч більшість із них не планує туристичних курортів.

Сонце, пісок і… Південний Буг. Попри будній день, місцевий пляж наповнений відпочивальниками. Комусь до душі лише ніжитися на сонці, а комусь – водні процедури.

Наталія приїхала із далекого Уралу. У Хмельницькому проживає сестра, тому візитує сюди уже не вперше. Каже тутешній пляж – її улюблене місце відпочинку. Як тільки дозволяє погода, не пропускає можливості поплавати і позасмагати.

Міський пляж чи не найпопулярніше місце і серед самих хмельничан. Цьогоріч літній сезон тут планує провести значна частина місцевих. На море, кажуть – грошей катма.

Ті ж, хто цього літа планують поплавати у морі , точно знають: на Кримський півострів – зась. І справа тут зовсім не у фінансах.

А поки хмельницький пляж кипить відпочивальниками, у рятувальників побільшало головного болю. Лише за ранок встигли урятувати не одне життя.

А прихильникам місцевого моря ще раз нагадують – вода помилок не пробачає.

Залишити відповідь