Замість посадити сад, підприємство забетонувало гектар землі
Таким чином підприємство незаконно вивело землю із сільгоспобороту.Замість посадити сад, підприємство забетонувало гектар землі
Як повідомив керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, встановлено, що товариство усупереч цільовому використанню 1,2 га земель, призначених для ведення садівництва, без передбаченої законом процедури зміни їх цільового призначення та сплати втрат сільськогосподарського виробництва, забудувало частину ділянки бетонним покриттям. Таке безгосподарське використання посадовцями ТОВ земель призвело до виведення їх із сільськогосподарського обороту, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

За зазначеним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст.254 КК України, яке для подальшого розслідування спрямовано до органів поліції.

Довідково: санкція ст. 254 КК України за безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури грунту, передбачає покарання у виді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього