Замість салютів та феєрверків хмельничанам пропонують запускати у новорічне небо повітряні ліхтарики.
\”Це безпечніше за феєрверки і петарди, – говорить продавець святкової атрибутики Артем Вовченко. – Ліхтарик може піднятися у небо на 200 метрів. Запускати найкраще, коли стемніє. Щоб не трапилося біди, не треба під час запуску використовувати сторонні займисті предмети, крім тих, які є у комплекті. Забороняємо прикріплювати до нього сторонні предмети\”.Замість салютів та феєрверків хмельничанам пропонують запускати у новорічне небо повітряні ліхтарики.
\”Це безпечніше за феєрверки і петарди, – говорить продавець святкової атрибутики Артем Вовченко. – Ліхтарик може піднятися у небо на 200 метрів. Запускати найкраще, коли стемніє. Щоб не трапилося біди, не треба під час запуску використовувати сторонні займисті предмети, крім тих, які є у комплекті. Забороняємо прикріплювати до нього сторонні предмети\”.
Конструкція паперового ліхтарика нагадує повітряну кулю, замовник сам може вибрати форму, розмір, колір та тип пальника. Коштують китайські ліхтарики від 20 до 80 грн.
\”Економити на такій продукції не раджу. Зараз на прилавках багато підробок. Дешеві важко запалюються, часто піднімаються вверх на 2-3 метра і падають людям на голову, – розказує продавець. – Не можна запускати небесний ліхтарик в безпосередній близькості від дерев, ліній електропередач, автозаправок, аеропортів і складів. Для розваги вибирайте відкриту територію. Заборонено використовувати небесний ліхтарик, якщо швидкість вітру більше 5 метрів за секунду. Тоді політ буде неконтрольованим. Ліхтарик може залетіти у вікно чи заплутатися в проводах\”.
Нагадаємо, що, за повідомленням прес-служби МВС України, тільки за минулі вихідні на теренах країни правоохоронцями було вилучено понад 68 тисяч піротехнічних виробів. Порушників заборони їх використання протягом новорічних свят очікує адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу з конфіскацією піротехніки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього